Uncomics
Головна сторінка » Новини » Людина-павук: Останній бій – Земля 312500 

Людина-павук: Останній бій – Земля 312500 

Людина-Павук «Останній Бій», Пітера Паркер Земля 312500, Last Stand Spider-Man

Людини-павук 312500 — це можливе майбутнє Пітера Паркера. На Землі 312500 Пітер вбив Мисливця Крейвена. Це рішення кардинально змінило його життя, зробивши Пітера темнішим і смертоноснішим.

Пітер Паркер з Землі 312500

В одному із найтемніших варіантів розвитку майбутнього Марвел, трагічне життя Пітера Паркера призвело до його «Останнього бою». Ми вже бачили щось подібне в таких подіях коміксів, як Spider-Verse, Spider-Geddon, а також у фільмі Into the Spider-Verse. Існує безліч Людей-павуків, які існують у різних Землях Marvel зі своїми унікальними історіями та характеристиками.

Хоча значна частина цих альтернативних Павучків дещо відрізняється від спритного та оптимістичного Пітера Паркер, якого ми так любимо, але одна з таких версій Пітера з Землі-312500 є найтемнішою. Цей Пітер Паркер, шлях якого в кінцевому підсумку різко відхиляється від курсу Пітера Паркера з Землі 616.

Людина-Павук «Останній Бій», Пітер Паркер Земля 312500, Last Stand Spider-Man

Ця версія Людина-павука була представлена Дж. Майклом Стражинським (J. Michael Straczynski), Джоном Ромітою-молодшим (John Romita Jr.) у випуску Amazing Spider-Man #58. Темний Пітер був у баченні мадам Вебб. У цьому видінні, Пітер вбив Крейвена Мисливця, щоб помститися за вбивство Метті Франкліна та його клону Кейна. Цей вибір кардинально змінює шлях Пітера, й він стає темнішим та жорстокішим. В кінцевому підсумку Пітера виганяють з Месників, при цьому завдаючи шкоди близьким.

Це спонукає Пітера одягти новий костюм і поступитися своїй більш жорстокій стороні. Пізніше, Пітер вбиває Дока Октавіуса, його власним щупальцем. Пітер Землі-616 стає свідком того, як темний Пітер відвідує могилу тітки Мей. У коміксі Дж. Майкла Стражинського поліція захоплює Пітера. Поліція дає йому вибір здатися і визнати свої злочини. Однак темний Пітер відмовився, заявивши, що “повинен це зробити”, і під час бою з поліціянтами був застрелений, тоді як Пітер Землі-616 стає свідком всього цього.

Людина-Павук «Останній Бій», Пітер Паркер Земля 312500, Last Stand Spider-Man
Пітер Паркер Земля 312500

У цих двох появах темного Павука був син, на ім’я Бен з Мері Джейн. Це відповідає багатьом іншим версіям Пітера Паркера, таким як наприклад «Amazing Spider-Man: Renew Your Vows» де у Пітера Паркера була донька, на ім’я Енні Мей Паркер. Також в авторів Джей Джей Абрамса, Генрі Абрамс та Людина-павука Сари Пікеллі, був син на ім’я Бен.

Персонаж з Землі-312500 продовжував з’являвся у події «Павука-Геддона», Джо Келлі, Майкла Ларка та в Amazing Spider-Man #637 Марка Чеккетто, а також Дивовижний Amazing Spider-Man #35 Ніка Спенсера та Оскара Базальдуа. Він також з’явиться у відеоіграх «Spider-Man Shattered Dimensions» та як костюм у “Spider-Man” для версії PS4.

Зрештою, це бачення послужило нагадуванням молодшому Пітеру Паркеру ніколи не затьмарювати свій розум і завжди тримати надію. Побачивши це бачення альтернативного себе, який зробив остаточний вибір вбити своїх ворогів, щоб запобігти подальшій шкоді, він побачив, що це нічого не змінило. Ця історія виникла на підборах коміксів 90-х, які були засуджені за те, що вони перетворили Пітера на більш темного, більш задумливого героя і допомогли відновити персонажа як оптимістичного героя.

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар