Uncomics
Головна сторінка » Новини » Marvel анонсував збірку Miracleman Ніла Геймана

Marvel анонсував збірку Miracleman Ніла Геймана

Чудо-людина, Miracleman, Ніл Гейман, Neil Gaiman, Marvel

Культова класика коміксів Чудо-людина (Miracleman) від Marvel повертається до друку цього літа.

Чудо-людина (Miracleman) – легенда золотого віку-коміксів

Marvel Comics святкує 40-ту річницю сучасної ери Miracleman, випустивши новий тираж класичного твору Ніла Геймана. Культовий комікс письменника Ніла Геймана (Neil Gaiman) та художника Марка Бекінгема (Mark Buckingham) «Чудо-людина» передруковується видавництвом Marvel Comics. У збірку увійдуть перші шість випусків під назвою «Чудо: Золотий вік Том 1». Marvel отримала права на «Чудо-людину» (Miracleman) майже десять років тому у 2013.

Перші випуски Miracleman були опубліковані в 1992 році. Саме Miracleman бере свій початок із середини 80-х років після того, як письменник Алан Мур у 1982 році перезапустив класичного британського персонажа. Персонаж Чудо-людини — це втілення персонажа Marvel, який вперше з’явився під назвою «Marvelman» у 1954 році.

На вершині Олімпу Чудо-людина керує дивовижним новим світом. Це світ, вільний від війни, голоду, бідності. Світ незліченних чудес. Настала епоха чудес — але чи готове людство до цього? Чи ми цього хочемо? Чи є місце для людства у світі богів? Гейман і Бекінгем занурюються в життя самотніх ідеалістів, бунтівників, досліджуючи людську константу в мінливому світі богів і чудес

Опис до збірки «Miracleman by Gaiman & Buckingham Book 1: The Golden Age»

У 2022 році виповнюється 40 років з моменту перезапуску, і разом із перевиданням перших шести випусків Геймана та Бекінгема. Marvel поки що офіційно не оголосила про нову серію коміксів Miracleman! Але підтвердили, що новий друк «допоможе повернутися до улюбленої ери Miracleman перед планами Marvel стосовно культового персонажа».


Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар