Uncomics
Головна сторінка » Новини » Незвичайна Людина-Павук в спін-оффі «Падіння Ікс»

Незвичайна Людина-Павук в спін-оффі «Падіння Ікс»

Незвичайна Людина-Павук, Uncanny Spider-Man #1, комікси Marvel українською, читати комікси Marvel

Замість того, щоб класичний персонаж Людини-павука був представлений у складі Людей Ікс, Незвичайна Людина-Павук (Uncanny Spider-Man) перетвориться на Нічного Змія (Nightcrawler) з Людей Ікс. Улюблений фанатами мутант одягне власний костюм павучка.

Uncanny Spider-Man #1

Компанія Marvel анонсувала останній із шести спін-оффів «Падіння Ікс», які будуть представлені цього року. Людина-павук і Люди Ікс — дві найбільші франшизи в коміксах. Тож чому б не об’єднати ці дві поп-культури в одну? Комікс «Незвичайна Людина-Павук» не передбачає появу Пітера Паркера у всесвіті Людей Ікс. Натомість комікс бачить, як Нічний Змій надягає власний костюм Людини-Павука та починає патрулювати вулиці Нью-Йорка.

Uncanny Spider-Man, Незвичайна Людина-Павук, комікси Marvel, читати комікси українською
Обкладинка Uncanny Spider-Man #1

Незвичайна Людина-Павук (Uncanny Spider-Man), написана Сі Спурієром (Si Spurrier) та Леонарда Кірка (Leonard Kirk), серія коміксів Marvel, у якому Нічний Змій «б’ється з деякими з найзнаменитіших супротивників Людини-Павука та рятує мирних жителів, як мутантів, так і людей, а також дізнається таємницю про свою матір — Містік.

У оновленому костюмі Людини-Павука, він мандрує Нью-Йорком і стикається з найкращими героями та лиходіями манхеттенського середовища… але, звичайно, це не так просто.

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар