Uncomics
Головна сторінка » Новини » What If…? Dark: Spider-Gwen #1

What If…? Dark: Spider-Gwen #1

Спайдер Гвен, Гвен Стейсі, Людина Павук, комікси про Людину-Павука, читати комікси українською

Деякі з класичних сюжетних ліній Marvel у серії «Що, якщо…?» будуть переписані у темних та брутальних відтінках. Цікаво, як Гвен Стейсі отримає силу павука?

Що, якщо…? Темна Сторона: Павук-Гвен #1

«Що, якщо…?» (What If…?) — це серія коміксів, яка зазвичай розповідає про події, знайомі читачам, але ці події показують з урахуванням того, що могло щось піти догори дриґом або це відбулось з іншими персонажем. У цей раз Marvel перезавантажують серію «Що, якщо» і починають із класичної історії про смерть Гвен Стейсі на сторінках коміксу «Дивовижної Людини-павука».

«What If…? Dark – нова серія коміксів

«What If…? Dark» – це нова серія ван-шотів, яка містить емоційний поворот до класичних історій минулого. У липні вийде перший випуск коміксів «Що, якщо…? Темна Сторона: Павук-Гвен #1» від письменників Джеррі Конвей (Gerry Conway) та Джоді Хаузера (Jody Houser). Це найвідоміша історія Людини-павука, де Гвен Стейсі померла після того, як її скинули з мосту. «The Night Gwen Stacy Died» – ця арка розгортається на сторінках коміксів The Amazing Spider-Man #121-122 1973 року. У ньому було показано протистояння Людини-павука із Зеленим Гобліном.

У випуску коміксу «Що, якщо…? Темна Сторона: Павук-Гвен #1» змінює ролі, натомість помирає Людина-павук, а Гвен Стейсі залишається сумувати за своїм хлопцем.

Павук-Гвен, комікси про Гвен Стейсі, комікси українською Людина-павук, Spider-Man, What If…?
Обкладинка коміксу «What If…? Dark: Spider-Gwen #1»
Ми вже писали про серію «Що, якщо?» Де, Людина-павук стає Карателем

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар