Uncomics
Головна сторінка » Новини » Новий комікс «Batman & The Joker: The Deadly Duo»

Новий комікс «Batman & The Joker: The Deadly Duo»

Batman & The Joker: The Deadly Duo, Бетмен і Джокер: Смертельний дует, комікси про Бетмена, комікси DC українською, читати комікси українською

Комікс «Batman & The Joker: The Deadly Duo» від Марка Сільвестрі дає погляд ізсередини на майбутній мінісеріал «Бетмен і Джокер: Смертельний дует» і натякає на те, у якому темному напрямку він може рухатися.

Протистояння у новому коміксі «Джокер і Бетмен Смертельний дует»

Історія Джокера і Бетмена завжди мала темні відтінки, але майбутня історія може підштовхнути їх до нового запеклого протистояння. Письменник і художник Марк Сільвестрі (Marc Silvestri) розповідає про комікс «Бетмена та Джокера: Смертельний дует» у новому трейлері. У трейлері пояснюється, чому ця історія може бути найпохмурішою історією для двох запеклих ворогів.

Щоб захистити Готем від зла, Брюс Вейн зіткнувся з низкою ворогів, які кинули йому виклик на фізичному та моральному рівнях. Але мало хто з його розбійників так мучив Бетмена, як його давній ворог — Джокер. Незалежно від того, скільки разів Темний лицар перемагає свого ворога і замикає його в притулку Аркхема, Джокер залишається однією з найбільш серйозних ворогів. Минули роки, і обидва виявилися замкненими в нескінченному циклі, який, здається, жодна сторона не може розірвати.

Але це може нарешті змінитися, принаймні в мінісеріалі для DC Black Label. DC опублікувала трейлер коміксу «Бетмен і Джокер: Смертельний дует» у Twitter-і. Письменник та ілюстратор Марк Сільвестрі розповідає про свою історію Бетмена та Джокера та про те, що спонукало його створити комікс. Сільвестрі згадує, що одна з найпривабливіших речей для нього полягає в тому, що «Смертельний дует» видається DC Black Label, а це означає, що історія не обмежена каноном основного всесвіту.

Сільвестрі не помиляється щодо свободи, яку надає Black Label від DC. Історії на зразок Batman: Three Jokers і Wonder Woman: Dead Earth не пов’язані з основною історією DC comics. Їм також надається творча свобода розповідати більш зрілі історії, які не підходять для канонічних версій DC.

Незважаючи на десятиліття, витрачені на переслідування один одного, ані Бетмен, ані Джокер не змогли подолати свої суперечки. Попри те, якою темною буде його книга, на яку натякає автор, можна лише здогадуватися, що може статися. Чи вб’є Бетмен Джокера, чи лиходій переконає героя залишити свій моральний підхід і приєднатися до нього? Тизер справді натякає на те, що «Бетмен і Джокер: Смертельний дует» — це книга, у якій може статися будь-що.

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар