Uncomics
Головна сторінка » Новини » Новий злодій у Всесвіті Марвел — Майлз Моралес

Новий злодій у Всесвіті Марвел — Майлз Моралес

Майлз Моралес, Людина-Павук, комікси Марвел, комікси українською

До Нью-Йорку у всесвіті Marvel приходить новий злодій — злий клон Майлза Моралеса.

Комікс «Miles Morales: Spider-Man #39»

Новий король Нью-Йорка від Marvel – Майлз Моралес. Комікс «Miles Morales: Spider-Man #39» від письменника Саладіна Ахмеда (Saladin Ahmed), художника Крістофера Аллена (Christopher Allen) від видавництва Marvel Comics. Щоб врятувати свого дядька Аарона, Людина-павук повертається до Нью-Йорка, щоб дізнатись, що злий Майлз Моралес керує всім містом.

Marvel надав попередній перегляд майбутнього коміксу «Майлз Моралес: Людина-павук #39». У цьому випуску Майлз і його клон-павук Шифт потрапляють у Нью-Йорк, але не зовсім такий, який вони покинули.

Пригоди Майлза та Шифта у Мультивселі привела їх назад у Нью-Йорк, але це не Нью-Йорк, який вони знають, а Імперія Павуків! Злий клон Майлза, Селім, коронував себе імператором! Щоб перемогти, Майлзу знадобиться допомога лідерів повстанців генерала Ганке Лі та капітана Біллі Моралеса.

Синопсис коміксу «Miles Morales: Spider-Man #39»

В коміксі «Miles Morales: Spider-Man #39» Майлз дізнався про роль «Оцінювача». Раніше, Оцінювач взяв ДНК з тіла Майлза і використав її, щоб створити тріо клонів — Селіма, Шифта і Майндспіннера — з якими Людині-павуку довелося зіткнутися пізніше. У випуску #28 цієї серії Селім і Майндспіннер, здавалося б, загинули від вибуху на Бруклінському мосту, а Шифт обертається проти своїх клонів і стає помічником «оригінального Людини-павука».

Пізніше Майлз і Шифт проникають на базу Оцінувача, щоб раз і назавжди покінчити з ним. Згодом Людина-павук і Шифт виявляють, що дядько Майлза Аарон, можливо, все ще живий в іншому Мультивсесвіті. Потім два персонажі входять у портал, намагаючись знайти та врятувати його.

Miles Morales: Spider-Man #39, комікси Марвел, комікси Людина-Павук, комікси українською
Обкладинка коміксу «Miles Morales: Spider-Man #39»

У цій серії від автора Ганке Лі (Ganke Lee) — найкращий друг Майлза, а Біллі Моралес — його молодша сестра. До цього часу жоден з них не виявляв жодних ознак володіння суперздібностями, що свідчить про те, що Майлз і Шифт зустрічатимуть різні варіанти персонажів під час подорожі Мультивсесвітами. Чи пережив Селім вибух Бруклінського мосту, а потім захопив владу в Нью-Йорку від Кінгпіна, чи це Селім з іншого виміру, ще буде видно в майбутніх випусках «Miles Morales: Spider-Man».

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар