Uncomics
Головна сторінка » Новини » Новий комікс «Harley Quinn: Black + White + Redder»

Новий комікс «Harley Quinn: Black + White + Redder»

Harley Quinn: Black + White + Redder, Харлі Квінн: Чорне + Біле + Червоніше, комікси DC, комікси українською мовою, комікси на українській мові

Харлі Квінн повертається в новій серії коміксів «Харлі Квінн: Чорне + Біле + Червоніше» (Harley Quinn: Black + White + Redder).

Пригоди Харлі у серії коміксів «Харлі Квінн: Чорне + Біле + Червоніше»

Harley Quinn: Black + White + Redder — це продовження серії «Harley Quinn: Black + White + Red», випущеної у 2017 році від DC comics. Комікс виходить у липні 2023 року, де покажуть Харлі в її класичному костюмі (костюм дебютував у Batman: The Animated Series) у 1992 році.

«Харлі Квінн: Чорне + Біле + Червоніше» має інший підхід до свого попередника. «Harley Quinn: Black + White + Red» складалась з 17 цифрових видань, кожне з яких була окремою історією. Нова серія випускається як у друкованому, так і в цифровому вигляді, і, схоже, приймає формат антологічної серії з кількома історіями на випуск.

Перший випуск лімітованої серії «Harley Quinn: Black + White + Red» від Чіпа Здарскі (Chip Zdarsky) та Кевіна Магвайра (Kevin Maguire). Міжнародна Ліга Справедливості об’єднається проти дуету Харлі та Отруйного Плюща, які вторгаються у фортеці до Супермена. Автори Лія Вільямс (Leah Williams) та Натача Бастос (Natacha Bustos) зануряться в минуле Харлі. Пол Шір (Paul Scheer) та Нік Джованетті (Nick Giovannetti) створять історію, у якій Харлі працює з напарником Джокера, Ґеґґі Ґагґсвортом (Gaggy Gagsworth).

Перший випуск «Harley Quinn: Black + White + Redder #1» з обкладинками від Бруно Редондо та варіантами обкладинки Стенлі «Артгерма» Лау, Гіллема Марча, Рейлі та Магуайра.

Усі історії в серії «Чорний + білий + червоний» намальовані в чорно-білому кольорі з вкрапленнями червоного кольору, натхненними кольорами костюма Харлі. Щодо решти п’яти випусків серії поки не повідомляється жодних подробиць.

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар