Uncomics
Stan Lee, Cтен Лі, A Trick of Light

Останній комікс Стена Лі – Alliances – A Trick of the Light

Останній комікс Стена Лі – «Alliances – A Trick of the Light» вийде цієї осені

Один з останніх проектів Стена Лі – «Alliances – A Trick of the Light» (Альянси – Трюк Світла) – історія про двох підлітків з надзвичайними силами, які повинні об’єднатись, щоб врятувати світ від руйнування. Новелу буде опубліковано цієї осені.

Stan Lee, Cтен Лі, A Trick of Light, Альянси – Трюк Світла
«Alliances – A Trick of the Light» – останній комікс від Стена Лі

«A Trick of the Light» (Трюк Світла) написаний у співавторстві з Катом Розенфельдом(Kat Rosenfield), розповідає про дружбу між Камероном, який після нещасного випадку має здатність управляти технологіями, і таємничого хакера Нія. Коли темні сили загрожують знищенням людського роду, вони повинні об’єднатись, щоб врятувати світ.


Houghton Mifflin Harcourt, який планує видати книгу 17 вересня, заявив, що книга є першим романом Стена Лі для дорослих читачів. 27 червня вийде аудіокнига, яку озвучує Grown-ish та Yara Shahidi.

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар