Uncomics
Головна сторінка » Новини » Подія «Knight Terrors» від DC

Подія «Knight Terrors» від DC

Knight Terrors: Batman, комікси DC українською, Лицарські жахи: Бетмен, комікси про Бетмена

Подія Knight Terrors ось-ось вплине на всесвіт DC, приносячи хаос і кошмари багатьом персонажам. DC оголосив перші подробиці, пов’язані з коміксами серії Knight Terrors.

Комікс «Knight Terrors: Batman»

Важлива подія Dawn of DC включатиме низку міні-серіалів із двох випусків, у кожному з яких буде висвітлюватись супергерой DC або суперлиходій, які протистоятимуть своїм найгіршим кошмарам у «Царстві кошмарів».

Про що Knight Terrors?

Подія розпочнеться з коміксу «Лицар жахів: Перша кров #1» (Knight Terrors: Batman #1) від Джошуа Вільямсона (Joshua Williamson) і Говарда Портера (Howard Porter). Бетмен, Супермен і Диво-Жінка знаходять тіло одного зі своїх ворогів у Залі Справедливості, їхнє розслідування переносить їх повз землю живих, за межі країни мертвих і безпосередньо до нового лиходія на ім’я Безсоння, який використовує свої сили, щоб поглинути кожного окремого героя та лиходія у їхні власні темні й заплутані кошмари. Єдиний спосіб врятувати світ — покликати на допомогу неймовірного героя — Мерця (Deadman)!

«Knight Terrors» – міні-серіал, який буде складатись з чотирьох випусків, написаним Вільямсоном, Джузеппе Камунколі («Джокер»), Стефано Несі та Каспара Вейнгаарда («Home Sick Pilots»). Бостон Бренд — Deadman — служить надприродним екскурсоводом! Після подій «Knight Terrors: First Blood #1» кожен з супергероїв потрапить у пастку кошмарів, а Бетмен і Дедмен намагаються з’ясувати, ким насправді є Інсомнія… і чому він хоче помститися героям Всесвіту DC!

У «Knight Terrors #2» Уеслі Доддса (Wesley Dodds), Пісочна людина, об’єднується з Бетменом і Дедменом, щоб розкрити одну зі своїх найдавніших справ, яка переслідувала його до дня його смерті. Безсоння звільнив свою армію лицарів, щоб вполювати на трійцю. Але тепер, потрапивши в пастку Королівства Кошмарів, Брюс переслідує створений ним жах! Чи зможе він втекти, перш ніж власні кошмари затягнуть його в темряву?

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар