Uncomics
Головна сторінка » Новини » Повернення серії коміксів «Batman Beyond»

Повернення серії коміксів «Batman Beyond»

Batman Beyond: Neo Gothic, Бетмен Майбутнього: Нео Готика, комікси про Бетмена, читати комікси українською

DC повертається до серії коміксів про Бетмена Майбутнього – Batman Beyond. Новий комікс «Batman Beyond: Neo-Gothic».

Новий комікс «Batman Beyond: Neo-Gothic»

Цього літа DC повертається до серії коміксів про Бетмена Майбутнього – Batman Beyond. Останньою історією, у якій була версія Темного Лицаря Террі МакГінніса (Terry McGinnis), була «Batman Beyond: Neo-Year» від Колліна Келлі (Collin Kelly). В останнє герой зіткнувся зі Штучним Інтелектом, що вийшов з-під контролю, де нам представили новий костюм Бетмена Майбутнього. Шанувальники матимуть ще більше можливостей побачити цей костюм у «Batman Beyond: Neo-Gothic», від тієї ж творчої команди, що й «Batman Beyond: Neo-Year».

Террі МакГініс переміг штучний інтелект, який керував Нео-Готемом, але його наступна битва приведе до залишків Старого Ґотема. Бетмен повинен буде спуститись у катакомби мцста під керівництвом таємничого сплайсера, на ім’я Кайл Кетбой (Kyle the Catboi).

Опис коміксу «Batman Beyond: Neo-Gothic» від DC

На деяких обкладинках «Batman Beyond: Neo-Gothic #1» представлені додаткові образи оновленого костюма для Batman Beyond. Однак, як зазначалося в попередньому описі, ми також можемо подивитись на нового персонажа Кайла Котбоя.

Мультфільм Batman Beyond

Мультфільм Batman Beyond, відомий як Бетмен Майбутнього складався з 52 епізодів, що охоплювали три сезони та один повнометражний мультфільм. Бетмена в ролі Террі МакГінніса у футуристичному Ґотемі під керівництвом Брюса Вейна. «Batman Beyond» є продовженням мультсеріалу «Бетмен: Анімаційний серіал» і «Нові пригоди Бетмена».

Як комікс DC, «Batman Beyond» вийшов у вигляді міні-серіалу, який складався з шести серій 1999 року. Серії налічували 24 випуски, які тривали з 1999 по 2001 рік, з’явившись в арці «Batman: Hush» у 2010 році та міні-серіалі з восьми випусків у 2011 році. Короткочасний серіал під назвою «Batman Beyond Unlimited» вийшов із коміксів DC Batman Beyond 2.0 у 2013 році. У 2022 році Batman Beyond: Neo-Year.

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар