Uncomics
Sandman, Пісочна Людина, серіал, Ніл Гейман

Netflix екранізує комікс «Sandman» Ніла Геймана

Netflix зніме серіал за коміксом Ніла Геймана «Sandman»

За коміксом Ніла Геймана «Пісочна Людина» (Neil Gaiman «Sandman») знімуть серіал. Згідно з The Hollywood Reporter, Netflix та Warner Bros. TV домовились зняти найдорожчий серіал. Netflix витратив рекордну суму грошей на придбання прав екранізації серіалу, більшість критиків вважають що ця екранізація коміксів може стати одною з найдорожчих для видавництва DC в історії. Сценаристом і шоуранером серіалу призначений Аллан Хейнберг (Allan Heinberg) – який займався фільмом Чудо-жінка. Продюсерами серіалу виступають Ніл Гейман і сценарист Девід Гойер.

Ще немає ані слова про те, скільки епізодів або коли почнуться чи закінчаться роботи над серіалом. Більшість фанатів коміксів Ніла Геймана радіють від новини про екранізацію коміксу «Пісочна Людина». Гадаємо, що серіал не закриють на першому сезоні, як нещодавно вийшло з екранізацією коміксу «Болотна тварина» від DC.

«The Sandman» – серія коміксів, створена за сценарієм Ніла Геймана. Випуском коміксу займалася компанія Vertigo, що належить до видання DC Comics. Головний герой історії – безсмертна сутність, яка вивчає людську природу і намагається відстежувати порядок у Царстві сну. До речі, це єдиний комікс, який отримав WorldFantasyAward.

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар