Uncomics
болотна тварина, swanp thing, болотная тварь сериал

Серіал «Swamp Thing» — закривають

Серіал «Болотна істота» — закривають після першого сезону

Сервіс DC Universe несподівано закрив серіал по коміксу «Болотна істота» (Swamp Thing) через тиждень після прем’єри першого сезону. Представники компанії відзначили, що всі десять серій першого сезону вийдуть в ефір, але другого сезону глядачі не побачать.

Комікси, Серіал болотна тварина, болотная тварь сериал
«Болотна тварина» (Swamp Thing)

Відзначимо, що це не перша проблема серіалу «Болотна тварина» — спочатку кількість серій зменшили з 13 до 10, нібито через творчі розбіжності між Warner Bros. і DC. Тепер з’явилися чутки про те, що основною причиною закриття проекту стали проблеми з фінансуванням, а точніше, з грантами від штату Північна Кароліна, де знімали серіал.

За однією з версій, штат пообіцяв виділити $ 40 млн у вигляді гранту, що покрило б половину бюджету в $ 80 млн, необхідного для першого сезону. Однак потім виявилося, що штат збирався виділити тільки $ 14 млн. За іншою версією, штат заплатив $ 12 млн у вигляді грантів, хоча студія Warner Bros. запитувала $ 16,3 мільйона доларів. При цьому невідомо, чи стала така «знижка» результатом зменшення кількості серій або ж навпаки.

Наразі, є слух про те, що серіал про болотну тварину може не стати фіналом історії. Згідно Bloody Disgusting, Warner Bros. розглядають розробку повнометражного художнього фільму «Болотна істота». Важливо відзначити те, що спочатку про це повідомили We Got This Covered, але Bloody Disstusting зазначає, що вони «можуть підтвердити вірогідність».

Ходять чутки, що майбутня екранізація коміксу «Болотна істота» – стане фільм у жанрі жахів і Джеймс Ван, виконавчий продюсер шоу, братиме участь в проекті. В чутках є пара інших потенційно цікавих моментів, а саме, що фільм не буде продовженням серіалу і буде долучений новий акторський склад. Тож, схоже це не останній вихід “болотного чудовиська” на великий екран дивимось серіал та чекаємо на новини від DC.

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар