Uncomics
Usagi Yojimbo, комікс Усагі Йоджимбо, Усаги Йоджимбо

Усагі Йоджимбо єкранізація коміксу від Netflix

Єкранізація коміксу «Усагі Йоджимбо» Стіна Сакая від Netflix

Незабаром Netflix адаптувати комікс Стіна Сакая «Усагі Йоджимбо» (Usagi Yojimbo), який буде мати назву «Самурайський кролик: Хроніки Усагі». Сакай виконуватиме роль виконавчого продюсера серіалу разом з режисером Аквамена — Джеймс Ван (James Wan).

На відміну від адаптації Castlevania, Самурайський кролик буде виконаний з використанням CGI й використовуватиме класичні японські історичні довідки поряд із високотехнологічними зображеннями. Оригінальний комікс «Усагі Йоджимбо» дебютував у 1984 році, й розповідає історію Міямото Усагі, який жив у Японії 17 століття. Серіал від Netflix зосередить увагу на нащадку Міямото Юїчі, та його шлях самурая.

Згідно з повідомленням, до Юїчі приєднаються жорстокий мисливець за головами, ніндзя, акробат та ящірка. Міямото Юїчі прагне стати великим воїном і боротися з монстрами та істотами з інших вимірів. Це вже не вперше, коли творіння Сакаї отримують свою адаптацію, оскільки в оригінальному серіалі «Черепашки-ніндзя» – черепашки зустрічались з персонажами «Усагі Йоджимбо».

Наразі жодної дати виходу адаптації «Самурайський кролик: Хроніки Усагі» ще не оголошено.

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар