Uncomics
Головна сторінка » Новини » Віктор і Нора: Як DC переписав найтрагічнішу історію кохання Готема

Віктор і Нора: Як DC переписав найтрагічнішу історію кохання Готема

Віктор Фріз і його любов Нора Фарія мають найтрагічніший роман у Всесвіті DC. Як оригінальний графічний роман «Victor and Nora: A Gotham Love Story» це показує. Далі містяться спойлери для Віктора та Нори: Історія кохання Готема.

Комікс Victor and Nora: A Gotham Love Story – історія кохання ДС

Віктор Фріз і його любов Нора Фарія мають найтрагічніший роман у Всесвіті DC. Як оригінальний графічний роман «Victor and Nora: A Gotham Love Story» це показує. Далі містяться спойлери для Віктора та Нори: Історія кохання Готема.

У Готемі є кілька видатних історій кохання у Всесвіті DC; Бетмен та Жінка-кішка разом із Харлі Квінн та Отруйним Плющем. І хоча у Готемі не бракує поганих романів, найтрагічніший з них — між містером Фрізом та його нещасною дружиною Норою. Ці романтичні стосунки є центральним елементом нового оригінального графічного роману «Віктор і Нора: Історія кохання Готема», який переосмислює їх місце у всесвіті DC.

Віктор Фріз виявляє своє почуттями провини задовго до того, як він зустрінеться з Норою Фарією. Флешбеки показують, що в дитинстві Віктор випадково спричинив пожежу, яка спалила його сімейний будинок, поглинувши його старшого брата Отто. Віктор відчуває травму через цей інцидент і стає одержимим наукою про смерть, рішуче налаштований вивчити кріогеніку, щоб зберегти тіла. У той час як у всесвіті New 52-го містер Фріз мав трагічне дитинство, де його мати спровокувала смертельну одержимість Фріза кріогенними речовинами. Історія з братом додає ще один рівень травми та провини, тим більше, що Віктор став винуватцем його смерті.

Нора так само отримує своє власне втілення. Наразі вона має азіатську зовнішність, а не як раніше білявка у Всесвіті DC та багатьох наступних адаптаціях. Нора втратила матір і страждає від рідкісного генетичного захворювання, яке врешті призведе до її ранньої смерті. Це дає Норі потяг охопити своє життя максимально повно, поки вона ще може, але також і сильне бажання смерті, про що свідчать її фантазії про самогубство. Це залишається навіть після того, як вона починає свої стосунки з Віктором, причому стосунки, яким противився її одинокий батько, оскільки він боїться, що вона занадто сильно натискає на себе через страх перед своєю смертністю.

Подібно до втілення Нори, побаченого у “Бетмен: Анімаційний серіал”, Віктор “заморожує” Нору, щоб не дати хворобі забрати її життя, оскільки її стан починає погіршуватися. Це завершується тим, що Віктор перешкоджає її спробу кинутися з мосту, заморожуючи її.

Стосунки Віктора та Нори отримали центральне місце у коміксі «Віктор і Нора: Історія кохання Готема». Трагедія, що лежить в основі їхнього роману, спочатку зближує цих двох засмучених людей. Віктор Фріз та Нора Фарія, значно молодші за своїх традиційних колег та з ще більш тривожними передісторіями, — пара, яка знаходить розраду та сенс у компанії один одного, переосмислена для нового покоління, але з основними елементами відповідних персонажів все ще дуже незмінними. Віктор і Нора відчувають себе сміливими та новими, але все ще дуже в дусі героїв, слугуючи однією з найбільших сильних сторін цього графічного роману.

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар