Uncomics

Капітана Флеш — історія Sterling Comics

Капітан Флеш, комікси про Капітана Флеша, читати комікси Капітан Флеш, Captain Flash

Комікс Капітан Флеш видавництва Sterling Comics був випущений у 1954 р.. Капітан Флеш став найдовшим проєктом видавництва Стерлінга (було видано 4 випуски з 1954-1955).

Комікси про Капітана Флеша

Сьогодні поговоримо про Срібний вік коміксів, а саме про Капітана Флеша. Не дивлячись на схожість імені з однойменним персонажем коміксів від DC Comics, цей персонаж зовсім іншого видавця коміксів. Перший комікс про Капітана Флеша видавництва Sterling Comics був випущений у 1954 р.. Капітан Флеш став найдовшим проєктом видавництва Стерлінга (було видано 4 випуски з 1954-1955).

Редактором коміксу був Мартін Сміт (Martin Smith), котрий мав невеликий письменницький досвід. Художником був Майк Сековський (Mike Sekowsky), набагато більш відомий творець коміксів. Його можна знати по роботах над Лігою Справедливості Америки (The Justice League of America).

Деякі люди вважають, що персонаж Капітан Флеш, який з’явився в 1954 році, майже за два роки до персонажа Флеша (Баррі Аллена) DC Comics, спричинив ренесанс супергеройських коміксів. Але я гадаю що Капітан Флеш був одним з небагатьох тимчасових супергероїв, і не був чимсь унікальним для нового покоління шанувальників, як це було з Флешем (1959 р.).

Історія персонажа коміксів Капітан Флеш

Кейт Спенсер, Капітан Флеш, Captain Flash
Кейт Спенсер

Капітан Флеш — це професор Кейт Спенсер (Keith Spencer). Коли він ляскає в долоні, це викликає мініатюрний атомний вибух всередині його тіла. Його молодий друг, Рікі Девіс (Ricky Davis), не мав жодних надздібностей, але вирішив допомагати Капітану Флешу. Рікі Девіс був сином професора, який працював в атомній лабораторії в Атом-Сіті. У коміксах Рікі Девіс використовував своє власне ім’я, як прізвисько супергероя.

Після того, як чотири випуски були закінчені, Капітан Флеш зник у віртуальному забутті, про що пам’ятають лише любителі супергероїв.

Комікси про Капітана Флеша українською

Комікси про Капітана Флеша були перекладені на українську мову. Перший випуск вже доступний за посилання від Peter Starm.

Трохи зібрав інформації про комікси «Капітан Флеш» (1954)

ОбкладинкаНазва коміксуКороткий опис
Captain Flash #1 (1954), комікси Captain Flash, Капітан Флеш, Видавництво Стерлінг, Стрібний Вік КоміксівCaptain Flash #1 (1954)Після розваг у цирку, діти просять розповісти, як він став капітаном Флешем. Після експериментів в атомній лабораторії, професор Кейт помітив у себе надздібності.
Captain Flash #2 (1955), комікси Captain Flash, Капітан Флеш, Видавництво Стерлінг, Стрібний Вік КоміксівCaptain Flash #2 (1955)Пригоди Капітана Флеша та Рікі Девіса у сюжетній історії «Чорний лицар» (The Black Knight).
Captain Flash #3 (1955), комікси Captain Flash, Капітан Флеш, Видавництво Стерлінг, Стрібний Вік КоміксівCaptain Flash #3 (1955)Коли якість урану, що надходить до лабораторії, починає погіршуватися, капітан Флеш і Рікі відправляються, щоб подивитися, в чому проблема.
Captain Flash #4 (1955), комікси Captain Flash, Капітан Флеш, Видавництво Стерлінг, Стрібний Вік КоміксівCaptain Flash #4 (1955)Пригоди Капітана Флеша та Рікі Девіса у сюжетній історії «Людина чи міф?» (Man or Myth?).
Всі випуски коміксів про Капітана Флеша

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар