Uncomics

Комікс «Gotham City: Year One»

Gotham City: Year One, Готем Сіті: Рік перший, комікси Бєтмен Batman комікси на українській, комікси українською про Бєтмена

У новому коміксі Тома Кінга (Tom King) та Філа Хестера (Phil Hester) розповідається про місто Готем 1961 року, де Слем Бредлі зустрічається з бабусею та дідусем Брюса Вейна.

Огляд коміксу «Готем Сіті: Рік перший»

Серія «Готем Сіті: Рік перший» Тома Кінга (Tom King) та Філа Гестера (Phil Hester) обіцяє розповісти про сім’ю Бетмена. На доступних сторінках коміксу можна побачити похмурий погляд на родину Брюса Вейна та головного героя книги Слема Бредлі (Slam Bradley).

«Gotham City: Year One» – це мінісеріал із шести випусків, перший випуск якого вийде у жовтні 2022 року. Автором коміксу є Том Кінг, малюнок Філ Гестер.

Сюжет «Gotham City: Year One»

Доступні сторінки попереднього перегляду показують газетну статтю під назвою «Де принцеса Готема?» Стаття в газеті розказує, що юна Хелен Вейн — донька бабусі та дідуся Брюса Вейна, Річарда та Констанс Вейн — зникла понад місяць тому, що змусило багатьох припустити, що родина навмисно приховує її від очей громадськості.

Далі стаття переходить до Слема Бредлі, одного з небагатьох персонажів DC, які з’являлися на сторінках Detective Comics до дебюту Бетмена у випуску #27. До детектива звертається жінка, на ім’я Сью, яка просить його доставити листа Річарду Вейну. Слем просить свого помічника стежити за нею, припускаючи, що в проханні є щось більше, ніж здається на перший погляд.

Опис майбутньої серії підтверджує це, вказуючи на те, що Хелен Вейн викрали!

Це історія про те, як Готем перетворився з ще одного прекрасного американського міста на Готем — дім гріха та чудовиськ. У 1961 році Слем Бредлі, який вперше з’явився в Detective Comics #1, розслідує жахливе викрадення принцеси Готема — Хелен Вейн, дочки бабусі та дідуся Брюса, Річарда та Констанс Вейн. Це похмурий нуар, сповнений божевільних перипетій, які переосмислять історію сім’ї Бетмена.

Том Кінг (Tom King)
Інтерв’ю Філа Гестера (Phil Hester) про комікс «Готем Сіті: Рік перший»

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар