Uncomics

Комікс Marvel Zombies: Resurrection

Marvel Zombies: Resurrection #1, Марвел Зомбі: Воскресіння комікси Marvel

Галактуса досягає планети Земля з вірусом, Людина-павук і група героїв намагаються врятувати тих, хто вижив, і розкрити правду!

Marvel Zombies: Воскресіння кидає Людину-павука в ходячих мерців

Далі містяться спойлери до Marvel Zombies: Resurrection #1 Філіпа Кеннеді Джонсона (Phillip Kennedy Johnson), Леонарда Кірка (Рейчел Розенберг) та Тревіса Ленхема (Travis Lanham).

Остання серія Marvel Zombies змінила фокус і формат популярної франшизи Marvel. Замість того, щоб зосередитись на страшилках про зомбі, нове втілення зомбі Marvel, схоже, більше стосується тих, хто вижив. Комікс Marvel Zombies: Resurrection Vol 2 оповідає історію героїв Marvel, яка більше нагадує франшизу «Ходячих мерців», ніж те, що було раніше.

Перші кілька томів оповідань про зомбі у всесвіті Marvel спочатку відбувалися у світі Землі-2149, де майже всі герої Землі стали зомбі. Комікси в основному демонстрували героїв-зомбі, які вбивали всіх і кожного, переносячи битву в космос і в інші світи, перш ніж франшиза почала включати більше гумору.

Marvel Zombies: Resurrection #1, Марвел Зомбі: Воскресіння комікси Marvel
Marvel Zombies: Resurrection #1

Оригінальна історія Marvel-зомбі почалась з того, що Сентрі прибув із паралельного Всесвіту з інфекцією, яка спустошила світ. Месники першими впали, і незабаром Земля зіткнулася з черговою загрозою, коли з’явилися Галактус і Срібний Серфер. Герої зомбі Marvel знищили Срібного Серфера і Галактуса, перш ніж вирушити у космос, щоб знайти інші форми життя, які можна споживати. Були різні супергерої-зомбі, деякі «добрі зомбі», які боролись за виживання, а інші «погані зомбі», які хотіли з’їсти все, хоча вони зберігали здатність говорити. Однак Marvel Zombies: Resurrection застосовує зовсім інший підхід до концепції, яка може здатися дуже знайомою шанувальникам «Ходячих мерців». Це знайомство не повинно дивувати, оскільки Роберт Кіркман (Robert Kirkman), який створив всесвіт «Ходячих мерців», також був автором оригінальних “Зомбі” Marvel. Ця історія перезавантажує весь всесвіт Marvel Zombies, починаючи одразу після атаки Галактуса. Людина-павук, один з тих, хто вижив у цій версії історії, обіцяє захистити Франкліна та Валерію Річардс після того, як Фантастична четвірка вступить у бій. В результаті група вцілілих подорожувала лісом, намагаючись вижити.

У цьому світі Пітер Паркер схожий на Ріка Граймса, оскільки він більше не дбає про своє минуле життя героя і хоче виконати свою обіцянку захистити Франкліна та Валерію. Також з ними подорожує колишній учасник Людей Ікс — Фордж (Forge) і колишній член Громовержців — Мунстоун (Moonstone). У п’ятірки також є Чеві, інопланетна тварина капітана Марвела, і Сентинел, який Пітер перепрограмував з єдиною метою захистити Франкіна та Валерію.

Відчуття від першого випуску було іншим, ніж від будь-якой минулої серії Marvel Zombies на сьогодні. Не вистачало зомбі, хоча вони зіткнулися з ордою звичайних зомбі в лісі. Група опинилася в школі Ксав’єра і знайшла там людей. З’ясувалося, що мертвеці (люди, які поклонялися зомбі й приносили їм їжу) вже були там. Звір був їхнім лідером, і він вбив Форджа, що підкреслює ще одну схожість з Ходячими мерцями, де кожен міг померти в будь-який час.

В закінченні першого випуску Marvel Zombies: Воскресіння, з’явилось ще одне порівняння з «Ходячими мерцями». Мунстоун в кінцевому підсумку була знищена на шматки мечем, яким орудував Блейд — мисливець на вампірів. Новий том Marvel Zombies більше стосується тих, хто вижив, ніж зомбі про супергероїв. Будемо чекати переклад коміксів Marvel Zombies на українську.

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар