Uncomics
Головна сторінка » Огляди коміксів, серіалів та фільмів українською мовою » Людина-павук: що, якби Пітер Паркер став Карателем?

Людина-павук: що, якби Пітер Паркер став Карателем?

What If? The Punisher Vol 1 #1, Що якби… Пітер Паркер став Карателем? Том 1 #1, комікси про Людину Павука українською, комікси Marvel

У класичному «Що, якщо?» Де, Людина-павук стає Карателем і використовує свою силу у війні зі злочинністю.

За десятиліття публікацій коміксів Marvel «Що, якщо?» серіал представив деякі дивні ідеї, які суттєво відхиляються від основної історії. Багато з цих історій змінюють фундаментальні аспекти персонажа та його історію. Одна з найбільших змін у персонажі відбулася в арці Карла Поттса (Carl Potts) та Хуанана Раміреса (Juanan Ramirez), у якому Пітер Паркер став Карателем.

Огляд коміксу Що якби… Пітер Паркер став Карателем? Том 1 #1

What If? The Punisher Vol 1 #1, Що якби… Пітер Паркер став Карателем? Том 1 #1, комікси про Людину Павука українською, комікси Marvel, Spider-Punisher, Людина-Павук Каратель
Spider-Punisher

Пітера кусає радіоактивний павук, він як і завжди використовує свої павучі здібності, а його дядька Бена вбиває грабіжник, якого він міг би зупинити. Однак історія набуває значного повороту, коли Пітер вбиває грабіжника. Після свого першого вбивства Пітер присвячує себе викоріненню злочинності будь-якими способами.

Фактично, Пітер навіть зберігає пістолет грабіжника як частину свого арсеналу, але Людина-павук вбиває лише суперлиходіїв.

Смертоносна сила є головним фактором — це фундаментальні відмінності від основної версії павучка. Вбивство грабіжника, який застрелив дядька Бена, робить Пітера більш жагучим до помсти. Пістолет грабіжника, який зберігає Пітер не як символ провини, а щоб нагадати собі, чому він повинен викоренити злочинність. Усе, що робить Пітер Паркер Каратель, він робить для того, щоб ніколи більше не ухилятися від своїх обов’язків. Дядько Бен — це трагічний урок для Пітера.

What If? The Punisher Vol 1 #1, Що якби… Пітер Паркер став Карателем? Том 1 #1, комікси про Людину Павука українською, комікси Marvel, Spider-Punisher, Людина-Павук Каратель
Людина-Павук Каратель

Крім того, ця версія Людини-павука є набагато похмурішим борцем зі злочинністю. Костюм Пітера повністю чорний, а не яскраво-червоний і синій, як у Людини-павука головного всесвіту. Людина-павук каратель також обирає зброю частіше, ніж веб-шутери. Пітер відчуває набагато більше сорому за своє життя як Людини-павука. Там, де Пітер Паркер сприймає Людину-павука як обов’язок, який іноді може бути тягарем, він частіше може насолоджуватися своєю силою. Однак ця версія Людини-павука не отримує задоволення від того, що він робить, приховуючи свою особу від тітки Мей більше через сором, ніж через турботу про її безпеку.

Зрештою, Пітер вступає до коледжу в Університет Емпайр-Стейт, де він зустрічає Гвен Стейсі та закохується в неї. Звичайно, коли Зелений Гоблін викрадає Гвен, події відбуваються інакше, ніж в основному. Пітер, попри те, що він раніше врятував життя Нормана Осборна, вирішує вбити Гобліна. Тому, Пітеру вдається врятувати Гвен, відкривши їй свою особу одразу після цього. Разом Гвен і Пітер одружуються і починають нове життя. Пітер відходить від ролі Людини-павука, чого не робили інші версії персонажа.

Як завжди в серії «Людина-павук: що, якби Пітер Паркер став Карателем?» висвітлює зміни напрямку героя, які можуть змінити життя персонажів. Попри довгу історію Людину-павука, за багато років Пітер зміг змінитись, що можна прослідкувати в найкращих коміксах про Людину-павука.

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар