Uncomics

Супермен від Стена Лі

Tales from Earth 6: A Celebration of Stan Lee #1, Казки з Землі 6: Святкування Стена Лі #1, Стен Лі, Супермен, Superman, комікси про Супермена українською

Версія Супермена Стена Лі з’явиться у новому коміксі від DC «Tales from Earth 6: A Celebration of Stan Lee #1».

Комікс «Казки з Землі 6: Святкування Стена Лі #1»

Просто уявіть собі Супермена за авторством Стена Лі повертається у варіанті обкладинки до дня народження легендарного автора коміксів від DC.

Tales from Earth 6: A Celebration of Stan Lee #1 від DC Comics

Погляд на Супермена Стена Лі з’явиться на обкладинці «Казки з Землі 6: Святкування Стена Лі #1» від DC Comics, який поверне бачення Ліги Справедливості покійної легенди.

Покійний Стен Лі найбільш відомий своєю роботою в Marvel Comics, допомагаючи створювати найкращі історії та персонажів коміксів, зокрема Людину-павука, Фантастичну четвірку, Людей Ікс і Месників. Однак на початку 2000-х років Лі працював з DC Comics, щоб створити свою версію Ліги Справедливості. Лі працював з найвідомішими художниками DC, щоб оновити Бетмена, Чудо-жінку, Флеша та інших. Сьогодні, ці персонажі повернуться в новій антології від DC, присвяченій 100-річчю Лі.

Tales from Earth 6: A Celebration of Stan Lee #1, Казки з Землі 6: Святкування Стена Лі #1, Стен Лі, Супермен, Superman, комікси про Супермена українською
Версія Супермена від Стена Лі у коміксі «Tales from Earth 6: A Celebration of Stan Lee #1»

У всесвіті Just Imagine Супермен є одним із найслабших криптонців, що працює поліцейським. Не маючи можливості повернутися додому, він вирішує прийняти мантію Супермена.

DC Comics вже показали версію Жінки-кішки, Бетмена та Зеленого Ліхтаря від Лі, представлених на обкладинках коміксу «Казки з Землі 6: Святкування Стена Лі #1». Повернення Супермена Стена Лі разом з рештою героїв Ліги Справедливості є даниною покійній легенді коміксів. Зрештою, антологія відзначає короткий, але незабутній час роботи Стена Лі в DC Comics.

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар