Uncomics
Головна сторінка » Огляди коміксів, серіалів та фільмів українською мовою » Зовойовник Зім — знайшов друге життя в коміксах?

Зовойовник Зім — знайшов друге життя в коміксах?

Завойовник Зім комікси, Invader Zim мультсеріал, комікси Зім

«Завойовник Зім» — серія американських коміксів, створена Джоненом Васкесом. Це продовження однойменного мультсеріалу, який спочатку транслювався на Nickelodeon.

Комікси — Зовойовник Зім (Invader Zim)

Через роки після передчасного скасування улюблений фанатами серіал від Nickelodeon Зовойовник Зім (Invader Zim) повернувся у вигляді серії коміксів від Oni Press.

Коли мова заходить про культові мультфільми, вам важко буде не згадати такий, як Invader Zim. Попри те, що компанія Nickelodeon скасувала його після двох сезонів, шоу зберегло значну кількість фанів по сьогоднішній день! Багато з них, роками закликали повернути в тій чи іншій формі мультсеріал в ефір. І за чотири роки до виходу художнього фільму «Зовойовник Зім» від Netflix, шанувальники отримали серію коміксів від Oni Press.

Історія мультсеріалу Зовойовник Зім

Мультсеріал «Завойовник Зім» був створений Джоненом Васкесом (Jhonen Vasquez) стартував на каналі Nickelodeon 30 березня 2001 р. Шоу було масштабним хітом, який здобув популярність (і, в деяких випадках, сумнозвісну) своїм химерним тоном, стилем гумору та криповими сценами. Перший сезон шоу тривав 20 серій, багато з яких виходили в ефір не по черзі. Останніми, що потрапили в ефір, були серії 16A та 16B, прем’єра яких відбулася 12 липня 2002 року та 28 вересня 2002 року.

Завойовник Зім комікси, Invader Zim мультсеріал
Зовойовник Зім – мультсеріал 200-x років, в Україні транслювався на Новому Каналі та повторно на каналі Qtv.

За рік до цього, у серпні 2001 року, Nickelodeon подовжив мультсеріал на другий сезон, який також повинен був тривати 20 серій. Однак у січні 2002 року було вирішено скасувати мультсеріал, посилаючись на рейтинг цільової аудиторії. Було завершено лише сім епізодів 2 сезону, а решту залишили або незавершеними, або повністю не створеними. Сьомий епізод 2-го сезону “Найжахливіше Різдво” вийшов в ефір 10 грудня 2002 р. Решта шість не побачили світ, поки не вийшли на DVD у 2004 році. Фінальні серії сезону нарешті вийшли в ефір на телебаченні у 2006 році на Nicktoons Network.

Після передчасного скасування шоу шанувальники хотіли отримати більше контенту. Щобільше, прагнення інопланетянина завоювати Землю залишилось невирішеним – хоча Васкес (автор оригінального мультсеріалу) у 2004 році в інтерв’ю IGN пожартував, що його план полягав у тому, щоб Зім відмовився від своїх завойовницьких прагнень і став публічним правозахисником.

Нова серія коміксів Invader Zim

Пригоди Зіма та його супутника-робота отримали продовження через десять років у вигляді нової серії коміксів – Invader Zim, від Oni Press.

Мене завжди бентежило те, коли люди говорили, як сильно сумують за Завойовником Зімом”, – сказав Васкес, коли анонсували комікс у лютому 2015 року. Я намагаюся уявити світ для всіх тих людей, які не знають, що робив Зім з моменту виходу шоу в ефір, і це змушує мене здригатися. Як люди можуть так жити?

Комікс «Invader Zim» дебютував 23 травня 2015 року з випуску #0 і почав виходити щомісяця. Джонен Васкес писав і був співавтором декількох номерів, серед яких були багато інших письменників, зокрема Ерік Тхаєарт та Сем Логан. Над коміксом працювали численні художники, такі як Аарон Алексович, Дейв Кросланд та Уоррен Вукуніч. Кілька авторів взяли подвійний обов’язок, написавши та проілюструвавши певні випуски. Навіть Ріккі Сіммонс – оригінальний актор голосу Д.І.Ру – взяв участь у випуску коміксів.

16 серпня 2019 року – через місяць після виходу Invader Zim #45 – відбулася прем’єра довгоочікуваного анімаційного фільму – Invader Zim: Enter the Florpus на Netflix. Попри те, що фільм має оригінальну історію, він насправді запозичує чимало із серії коміксів від Oni Press, наприклад, оновлений дизайн персонажів. Фільм реалізує й інші ідеї, введені в коміксах, такі як космічна в’язниця Moo-Ping 10.

Серія коміксів повернулася до випуску #46 після дебюту у фільмі «Invader Zim: Enter the Florpus». Основний сюжет коміксів Завойовник Зім офіційно завершився на номері #50 18 березня 2020 року. Однак незабаром після цього було анонсова нову серію «Invader Zim Quarterly». На момент написання статті ця серія ще триває.

Завойовник Зім – знаковий мультсеріал. Але повернувшись до своїх коренів, творець шоу зміг зберегти чудові витівки Зіма у формі коміксів. Ще краще, це майже всі повністю оригінальні матеріали, лише декілька вибраних номерів – а саме Invader Zim #8 та Invader Zim Quarterly #1 – засновані на невипущених епізодах 2 сезону.

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар